bezárás

JEGYZŐKÖNYV

Készült a Magyar Képzőművészeti Egyetem hivatalos helyiségében 2014. július 5-én, a felvételi vizsga második szakaszáról.
A ROSTABIZOTTSÁG határozata szerint a felvételi vizsgát 2014. július 7-én az alábbi jelentkezők folytathatják:

RESTAURÁTOR MŰVÉSZ SZAK

Festőrestaurátor szakirány
 

  1. Heim Gréta
  2. Kondor Martin
  3. Köteles Fanni
  4. Lajhtner Szabina
  5. Molnár Áron
  6. Ostorics Marcell
  7. Sántha Nelli
  8. Skladanová Friderika
  9. Somodi Nóra
  10. Szabó Kincső
  11. Szák-Kocsis Réka
  12. Szentirmai Boglárka
  13. Szűcs Hajnalka
  14. Tamási Alexandra
  15. Terebesi Gyula

Szobrászrestaurátor szakirány
 

  1. Bóka Bálint
  2. Bokros Dániel
  3. Gheorghita Noémi Borbála
  4. Pap Rebeka
  5. Szabó Zsófia
  6. Timbusz Adrienn
  7. Zomborácz Tamás

ALKALMAZOTT LÁTVÁNYTERVEZŐ SZAK (BA)

  1. Antal Nikolett
  2. Cseh Zsanett
  3. Cselőtei Zsófia Olga
  4. Csúcs Angéla
  5. Dobrocsi Éva
  6. Ferenczy Borbála
  7. Giliga Ilka
  8. Herman Anett Edit
  9. Komesz Borbála
  10. Kovács Dorottya
  11. Lesán Anita
  12. Mucsi Balázs
  13. Nagy Dorina Rebeka
  14. Nagy Szabina
  15. Németh Vivien
  16. Pajor Patrícia Zsanett
  17. Pesti Fanni
  18. Szegő Zsófia
  19. Tóth Cecília Orsolya
  20. Zubor Kata

INTERMÉDIA-MŰVÉSZ SZAK

Következő héten, hétfőn hozzanak magukkal: színes eszközöket, papírt, ollót, ragasztót és otthoni munkákat a beszélgetéshez.

  1. Barcsai Boglárka
  2. Berta Julianna Vídia
  3. Borsik Lili
  4. Fabian Rita Bernadett
  5. Fahn Rebeka
  6. Feiner Janka
  7. Ferencz Dániel
  8. Gáspár Olivér
  9. Horváth Robert Gideon
  10. Janca Lili Rebeka
  11. Kovács Gyula András
  12. Puskás Mária
  13. Sámpár Anna
  14. Szűcs Anda
  15. Szvoboda Szófia Rita
  16. Tóth Melitta
  17. Traum Dániel
  18. Zilahi Anna

FESTŐMŰVÉSZ SZAK

  1. Bánkúti Gergő
  2. Baráth Anna
  3. Bárdits Éva
  4. Boda Zsófia
  5. Cser Mariann
  6. Csernok Barnabás
  7. Cservenka Edit
  8. Csurgai Éva
  9. Dormán Adrienn
  10. Drozdik Ilona
  11. Funtek Nikolett
  12. Gombos Sára
  13. Görbe Alexandra
  14. Heim Fanni Alexandra
  15. Jakab Borbála Róza
  16. Jobb Andrea
  17. Juhász Nóra
  18. Kakas Olívia
  19. Kenesei Zsófia
  20. Kis Eszter Bettina
  21. Kis Kata Linda
  22. Kiss Annamária
  23. Kiss Norbert
  24. Kovács Máté
  25. Kovács Réka
  26. Kővári Éva Gabriella
  27. Kővári Kamilla Virág
  28. Ladó Károly
  29. Magyari Klára Zsuzsa
  30. Matisz Richárd
  31. Mogyorós Anna Luca
  32. Nagy Anna
  33. Nagy-Sándor András
  34. Németh Dávid
  35. Németh-Hamerli Judit Mária
  36. Pintér Adrienn
  37. Révész Anna
  38. Roncsek Zoltán
  39. Ronga Eszter
  40. Ruskó Márton
  41. Süttő Anikó
  42. Szabó Noémi
  43. Szaniszló Anna Erzsébet
  44. Szécsényi-Szemerédi Judit
  45. Szekeres Alexandra
  46. Széll Ádám
  47. Szilágyi Péter Antal
  48. Takács Ádám
  49. Takács Éva
  50. Tóth Eszter
  51. Tumpek Dóra
  52. Varga Ádám Miklós
  53. Vida Krisztina
  54. Vipler Nikolett
  55. Vucurevic Angéla
  56. Zsóka László

GRAFIKUSMŰVÉSZ SZAK

KÉPGRAFIKA SZAKIRÁNY
 

  1. Ábrai Nóra Fanni
  2. Agafina Anna
  3. Antal-Bartalis Lilla
  4. Bencze Anna
  5. Borda Vanda
  6. Cifra Anett
  7. Cseh Barbara Nóra
  8. Csernovszky Júlia
  9. Dicső Tünde Valéria
  10. Gregor Péter
  11. Helischer Nikolett
  12. Hovári Éva
  13. Kelemen Bíborka Ildikó
  14. Koltay Dorottya Szonja
  15. Lelkes Borbála
  16. Mányoki Ádám
  17. Martinecz Márk
  18. Mészáros Eszter
  19. Molnár Eszter
  20. Pap Gábor
  21. Papp Roxána
  22. Petrovics Viktor
  23. Pócsik Dávid Dénes
  24. Sándor János
  25. Sváb Anna Havaska
  26. Szabó Cseke Mózes
  27. Tarcsi Ádám
  28. Tüske Laura
  29. Varga Lea
  30. Vasas Bianka
  31. Vass Lilla

TERVEZŐGRAFIKA SZAKIRÁNY
 

  1. Balogh Boglárka
  2. Barát Bálint
  3. Batbaatar Togmid
  4. Benkő Zsuzsanna Borbála
  5. Eperjesi Gábor Attila
  6. Hári Hajna
  7. Hegedűs Eszter
  8. Huszti Dominika
  9. Jásdi Júlia Lili
  10. Karádi Nikoletta
  11. Kecseti Lídia
  12. Kezes Zsófia Réka
  13. Király József Péter
  14. Kolonusz János
  15. Kóthay Kata
  16. Kovács Bernadett Noémi
  17. Kovács Dorka Csilla
  18. Márta Barbara
  19. Mészáros Márk
  20. Mohácsi Luca
  21. Nagy Klaudia
  22. Nizák Júlia
  23. Sándor Bettina
  24. Szabó Alex
  25. Szabó Eliza
  26. Szanyi Tünde
  27. Szőke Dóra
  28. Szűcs Julianna
  29. Teczli Barbara
  30. Varga Dániel
  31. Végh Veronika

RESTAURÁTOR MŰVÉSZ SZAK - LEVELEZŐ MUNKAREND

  1. Bánhidi Örs
  2. Horváth Nándor
  3. Hotz Evelin
  4. Lowack Balázs
  5. Molnár Borbála Eszter
  6. Pál Szidónia
  7. Rubóczki Béla
  8. Sass András Ádám
  9. Sikéné Kovács Melinda
  10. Szabó Gábor
  11. Vágány Judit
  12. Varga Csaba
  13. Varga Judit

prof. Somorjai-Kiss Tibor
Rektor

Oktatás

Doctoral Program in English at the HUFA Doctoral School

venue: MKE Doktori Iskola | HUFA Doctoral School, Feszty House

from March the classes are online

2020. december 01.

MKE DLA képzés 2020/2021 őszi szemeszter

Az előadások helyszíne: MKE Doktori Iskola, Feszty-ház

2020. szeptember 22-étől ONLINE megvalósuló program, a Microsoft Teams használatával

2020. december 01.

MŰVÉSZET ÉS INNOVÁCIÓ

Az MKE Innovációs és Tudásközpontja „Művészet és innováció” előadássorozatot szervez.

2020. október 27.