bezárás

Jegyzőkönyv

Készült a Magyar Képzőművészeti Egyetem hivatalos helyiségében 2015. július 4-én, a felvételi vizsga második szakaszáról.
A ROSTABIZOTTSÁG határozata szerint a felvételi vizsgát 2015. július 6-án az alábbi jelentkezők folytathatják:

RESTAURÁTOR MŰVÉSZ SZAK

Festőrestaurátor szakirány

  1. Bernát-Hinkó Hanna Sára
  2. Daróczi Sára
  3. Géczy Sára Emese
  4. Köteles Fanni
  5. Molnár Adrienn
  6. Molnár Áron
  7. Nagy Yvett
  8. Nielsen Bendix Annabeth Ruthg
  9. Ostorics Marcell
  10. Rácz Rebeka Magdolna
  11. Sántha Nelli
  12. Skladanová Friderika
  13. Szabó Kincső
  14. Tóth Krisztina
  15. Varga Dóra Krisztina
  16. Wirth Georgina

Szobrászrestaurátor szakirány 

  1. Csurka Rita
  2. Pálmai Nóra
  3. Radványiová Lea
  4. Papdi Csilla
  5. Szabó Dorina Cintiac

FESTŐMŰVÉSZ SZAK 

  1. Anna Bogácsiová
  2. Bakó Helén
  3. Balog Krisztián
  4. Békefi Róbert
  5. Benkő Barnabás
  6. Budai Gabriella
  7. Csanálosi Mária
  8. Csekő Andrea
  9. Dávid Zsófia
  10. Debreczeni Fanni Fruzsina
  11. Dohanics Orsolya
  12. Dormán Adrienn
  13. Fazakas Pálma
  14. Fazekas Réka
  15. Ferenczi Zsuzsanna
  16. Fukui Ryu Szilveszter
  17. Góth Martin
  18. Gulyás Veronika
  19. Gyenes Júlia Boróka
  20. Hajdú Ágnes
  21. Horváth Petra
  22. Horváth Villő
  23. Jakab Borbála Rózsa
  24. Kaszás Konrád
  25. Kazai Hajnal
  26. Kicsiny Martha
  27. Kőmíves Luca
  28. Kulcsár Rebeka
  29. Lázár Kristóf
  30. Mándli Petra
  31. Mészáros Márk
  32. Nagy Marcell
  33. Nagy Tilla
  34. Nagy Zsombor
  35. Nyiri Orsolya
  36. Orcsik Jessica
  37. Ottinger Viola
  38. Régner Richárd
  39. Remsei Enikő
  40. Rozman Csenge
  41. Ruskó Márton
  42. Sándor János
  43. Schliszka Sára
  44. Skublics Ádám Imre
  45. Szabados László Péter
  46. Szabó Nikolett
  47. Szalontai Margit
  48. Szaniszló Anna Erzsébet
  49. Szekeres Alexandra
  50. Szilágyi Anna
  51. Szlávik Barbara
  52. Tóth Evelin Katalin
  53. Vagyócki István
  54. Varga Emese
  55. Varga Eszter
  56. Vass Petra Lea
  57. Vizy Sára
  58. Zhang Wenjie
  59. Zuberecz Boglárka Judit

GRAFIKUSMŰVÉSZ SZAK

Képgrafika szakirány

  1. Balogh Kristóf József
  2. Benyovszky Zsuzsanna
  3. Böröndi Krisztina
  4. Cifra Anett
  5. Cseh Barbara Nórad
  6. Daragó Orsolya
  7. Fazekas Dániel Demeter
  8. Gaszper Viktória
  9. Gregor Péter Ferenc
  10. Horesnyi Bálint
  11. Horváth Jenifer
  12. Hovári Éva
  13. Illés Áron Máté
  14. Jermilov Alexandr
  15. Karai Klaudia Judit
  16. Kazsik Marcell
  17. Kovács Csilla
  18. Lehoczki Liza
  19. Mór Rebeka
  20. Rakk Adrián
  21. Schreiner Gergő
  22. Sebessy Barnabás
  23. Simák Zsófia Georgina
  24. Szabó Cseke Mózes
  25. Terenyei Tímea Zsófia
  26. Tóth Lilla Nóra
  27. Varga Dóra
  28. Vitányi Regina
  29. Zelenka Ana

Tervezőgrafika szakirány

  1. Ács Márton
  2. Ágoston Kristóf
  3. Antal Gergely
  4. Csillag Dénes
  5. Dózsa Tamara Erzsébewt
  6. Eged Enikő Katalin
  7. Győrik Ágnes Emese
  8. Kátay Hunor
  9. Király József Péter
  10. Kiss Beatrix
  11. Kovács Szilárd
  12. Kozma Noémi
  13. Liber Zsolt
  14. Merényi Zsuzsanna
  15. Mosoni Imre Csongor
  16. Nagy Klaudia
  17. Németh Norbert
  18. Németh Sebestyén
  19. Sárosi Dániel
  20. Serflek Máté
  21. Szabó Alex
  22. Szabó Flóra Bianka
  23. Szabó Szabolcs
  24. Szűcs Áron
  25. Tóth Flóra
  26. Varga Luca

ALKALMAZOTT LÁTVÁNYTERVEZŐ SZAK (BA)

  1. Devich Botond
  2. Drozdik Ilona
  3. Ébner Aletta
  4. Gúth Zsófia
  5. Hakkel Borbála
  6. Jeney Júlia
  7. Karczag Krisztina Ágnes
  8. Legány Réka Tünde
  9. Márta Barbara
  10. Nagy Dorina Rebeka
  11. Pesti Fanni
  12. Petruska Márta
  13. Pintér Adrienn
  14. Sváb Zsombor
  15. Szimeonov Fruzsina
  16. Tóth Cecília Orsolya
  17. Tóth Sára
  18. Ujlaky Eszter Anett
  19. Vincze Luca Fanni
  20. Wittmann Nóra
  21. Xántus Xénia

INTERMÉDIA-MŰVÉSZ SZAK

  1. Arató Ágnes
  2. Becse Ábris
  3. Bodó Réka
  4. Für Johanna
  5. Gyapjas Anna
  6. Jeneses Ádám
  7. Juhos Antal
  8. Kenesei Zsófia
  9. Kovács Koppány
  10. Kovács Zsófia
  11. Lakatos Attila
  12. Papp Fanni
  13. Somodi Tibor
  14. Spiczmüller József
  15. Süle Tamás
  16. Varga Szabolcs Lajos

RESTAURÁTOR MŰVÉSZ SZAK -  LEVELEZŐ MUNKAREND

  1. Bihari Virág
  2. Cs.Tóth Levente
  3. Fogarasi Csongor
  4. Gömöri-Csonka Szilvia
  5. Hegedűs Fanni Johanna
  6. Kisterenyei Balázs
  7. Magony Karola
  8. Molnár Mihály

K. m. f.
prof. Somorjai-Kiss Tibor
Rektor

Oktatás

MKE DLA képzés 2020/2021 őszi szemeszter

Az előadások helyszíne: MKE Doktori Iskola, Feszty-ház

2020. szeptember 22-étől ONLINE megvalósuló program, a Microsoft Teams használatával

2020. december 01.

MŰVÉSZET ÉS INNOVÁCIÓ

Az MKE Innovációs és Tudásközpontja „Művészet és innováció” előadássorozatot szervez.

2020. október 27.