bezárás

FELVÉTELI JEGYZŐKÖNYV

Felvételt nyert a 2015/2016-os tanévre

SZOBRÁSZMŰVÉSZ SZAKON

  1. Bajgal Dölgön
  2. Barabás Benedek
  3. Császi Enikő
  4. Ferenczy Dorottya Klára
  5. Körei Sándor
  6. Nagy Dániel
  7. Sipos Ábel Mihály
  8. Szentesi Bendegúz
  9. Tóth Dominika Dalma
  10. Veres Márton Vitéz

RESTAURÁTORMŰVÉSZ

FESTŐRESTAURÁTOR SZAKIRÁNY
 

  1. Bernát-Hinkó Hanna Sára
  2. Daróczi Sára
  3. Köteles Fanni
  4. Nielsen Bendix Annabeth Ruth
  5. Rácz Rebeka Magdolna
  6. Sántha Nelli
  7. Skladanová Friderika
  8. Szabó Kincső

SZOBRÁSZRESTAURÁTOR SZAKIRÁNY
 

  1. Pálmai Nóra
  2. Papdi Csilla

INTERMEDIA MŰVÉSZ SZAK

  1. Arató Ágnes
  2. Bodó Réka
  3. Für Johanna
  4. Gyapjas Anna
  5. Juhos Antal
  6. Kovács Zsófia
  7. Lakatos Attila
  8. Papp Fanni
  9. Spiczmüller József
  10. Süle Tamás

GRAFIKUSMŰVÉSZ SZAK

KÉPGRAFIKA SZAKIRÁNY
 

  1. Balogh Kristóf József
  2. Benyovszky Zsuzsanna
  3. Fazekas Dániel Demeter
  4. Gaszper Viktória
  5. Gregor Péter Ferenc
  6. Horesnyi Bálint
  7. Illés Áron Máté
  8. Jermilov Alexandr
  9. Karai Klaudia Judit
  10. Kazsik Marcell
  11. Kovács Csilla
  12. Lehoczki Liza
  13. Sebessy Barnabás
  14. Szabó Cseke Mózes
  15. Terenyei Tímea Zsófia

TERVEZŐGRAFIKA SZAKIRÁNY
 

  1. Ács Márton
  2. Dózsa Tamara Erzsébet
  3. Győrik Ágnes Emese
  4. Kátay Hunor
  5. Király József Péter
  6. Kiss Beatrix
  7. Kovács Szilárd
  8. Kozma Noémi
  9. Liber Zsolt
  10. Németh Sebestyén
  11. Szabó Alex
  12. Szabó Flóra Bianka
  13. Szabó Szabolcs
  14. Tóth Flóra
  15. Varga Luca

LÁTVÁNYTERVEZŐ MŰVÉSZ SZAK

  1. Dávid Luca Zsófia
  2. Magyar Réka
  3. Nagy Judit
  4. Simon Dorottya

ALKALMAZOTT LÁTVÁNYTERVEZŐ SZAK

  1. Devich Botond
  2. Ébner Aletta
  3. Hakkel Borbála
  4. Legány Réka Tünde
  5. Márta Barbara
  6. Nagy Dorina Rebeka
  7. Pesti Fanni
  8. Petruska Márta
  9. Pintér Adrienn
  10. Sváb Zsombor
  11. Szimeonov Fruzsina
  12. Tóth Cecília Orsolya

KORTÁRS MŰVÉSZETELMÉLETI ÉS KURÁTORI ISMERETEK

  1. Ács Bálint Dániel
  2. Gallai Alíz
  3. Kókai Zsófia
  4. Komlósi Dóra
  5. Molnár Ráhel Anna
  6. Téglásy Lili Berta

KÉPZŐMŰVÉSZET-ELMÉLET SZAK

  1. Ádám Alexandra
  2. Baranyi Dóra
  3. Helyes Dániel
  4. Hitka Lili Nikolett
  5. Huszka Csilla
  6. Kormos Zsófia Anna
  7. Lőrinczy Lia
  8. Rogovszky Máté
  9. Tahon Zsanna
  10. Tóth Rebeka
  11. Vida Fruzsina
  12. Zemlényi-Kovács Barnabás

FESTŐMŰVÉSZ SZAK

  1. Anna Bogácsiová
  2. Bakó Helén
  3. Balog Krisztián
  4. Csanálosi Mária
  5. Csekő Andrea
  6. Debreczeni Fanni Fruzsina
  7. Dohanics Orsolya
  8. Dormán Adrienn
  9. Fazakas Pálma
  10. Ferenczi Zsuzsanna
  11. Fukui Ryu Szilveszter
  12. Góth Martin
  13. Gyenes Júlia Boróka
  14. Hajdú Ágnes
  15. Horváth Villő
  16. Kaszás Konrád
  17. Kazai Hajnal
  18. Kicsiny Martha
  19. Kőmíves Luca
  20. Lázár Kristóf
  21. Mándli Petra
  22. Nagy Marcell
  23. Nagy Zsombor
  24. Orcsik Jessica
  25. Ottinger Viola
  26. Régner Richárd
  27. Ruskó Márton
  28. Sándor János
  29. Skublics Ádám Imre
  30. Szabados László Péte
  31. Szalontai Margit
  32. Szaniszló Anna Erzsébet
  33. Szekeres Alexandra
  34. Szlávik Barbara
  35. Varga Emese
  36. Vizy Sára

Költségtérítés képzésre felvéve:

  1. Békefi Róbert
  2. Dávid Zsófia

RESTAURÁTORMŰVÉSZ SZAK LEVELEZŐ MUNKAREND

  1. Cs. Tóth Levente
  2. Fogarasi Csongor
  3. Hegedűs Fanni Johanna
  4. Kisterenyei Balázs
  5. Magony Karola
  6. Molnár Mihály

Költségtérítés képzésre felvéve:

  1. Gömöri-Csonka Szilvia

KÉPZŐMŰVÉSZ-TANÁR MESTERKÉPZÉS

  1. Balázs Nikolett
  2. Csörgő Tamás
  3. Dóczi Attila
  4. Dombovári Ágnes
  5. Farkas Gergő Tamás
  6. Ferenc Réka Boglárka
  7. Kala Bence
  8. Kapronczai Evelin
  9. Kara Dávid
  10. Kárpáti Gergely
  11. Kolláth Zsuzsanna Diána
  12. Köbli Alexandra
  13. Lipták Ágnes
  14. Mátravölgyi Tímea Mária
  15. Molnár Judit Lilla
  16. Nguyen Lan Lilla
  17. Orosz Tibor
  18. Sall Fanni
  19. Szabó Bettina
  20. Szoboszlai Lili
  21. Várai Artúr Huba
  22. Végh Júlia

KÉPZŐMŰVÉSZ-TANÁR MESTERKÉPZÉS  KÖLTSÉGTÉRÍTÉSES LEVELEZŐ MUNKAREND

  1. Babos L-né Zemplenszky Nóra
  2. Bartalus Ildikó
  3. Fenyvesi Edit
  4. Gollowitzer Szabina
  5. Hlavács Viktor
  6. Horváth Zsuzsa
  7. Kis Tamás
  8. Kovács Lilian Ildikó
  9. Magyar Krisztina
  10. Marton Katalin Teréz
  11. Máthé Ivett
  12. Morvay Vica
  13. Nagy Aranka
  14. Sármán Nóra
  15. Simon Edina
  16. Szigeti Márta
  17. Szűcs Barbara Eszter
  18. Thorday Filoména
  19. Tompai Ildikó
  20. Tóth Lívia
  21. Varga Melinda
  22. Vieira Lívia

Felsmann Tamás
általános rektorhelyettes

Oktatás

Doctoral Program in English at the HUFA Doctoral School

venue: MKE Doktori Iskola | HUFA Doctoral School, Feszty House

from March the classes are online

2020. december 01.

MKE DLA képzés 2020/2021 őszi szemeszter

Az előadások helyszíne: MKE Doktori Iskola, Feszty-ház

2020. szeptember 22-étől ONLINE megvalósuló program, a Microsoft Teams használatával

2020. december 01.

MŰVÉSZET ÉS INNOVÁCIÓ

Az MKE Innovációs és Tudásközpontja „Művészet és innováció” előadássorozatot szervez.

2020. október 27.