bezárás

JEGYZŐKÖNYV

Készült a Magyar Képzőművészeti Egyetem hivatalos helyiségében 2016. április 26-án, a festőművész, grafikusművész és szobrászművész szak felvételi vizsga első szakaszáról.
A ROSTABIZOTTSÁG határozata szerint a felvételi vizsgát 2016. június 27-én az alábbi jelentkezők folytathatják:

GRAFIKUSMŰVÉSZ SZAK

KÉPGRAFIKA SZAKIRÁNY
 

  1. Ács Kinga-Noémi
  2. Ágoston Kristóf
  3. Barsi Annamária
  4. Barti Magdolna
  5. Biró Gergő
  6. Bokor Eszter Dorottya
  7. Bölöni Szidónia
  8. Cifra Anett
  9. Czagány Ivett Krisztina
  10. Cseh Barbara Nóra
  11. Csorba-Simon István Villő
  12. Daragó Orsolya
  13. Enyedi Zsolt István
  14. Gál Boglárka
  15. Gallik Anna
  16. Girard Emil
  17. Hajdu Bernadett
  18. Hegedűs Dénes
  19. Jámbor Hajnalka
  20. Jancsó Dániel
  21. Jónás Csaba
  22. Józsa Réka
  23. Kálóczi Eszter
  24. Kelemen István
  25. Kiss Henrietta
  26. Kő Ábel Holló
  27. Lénárd Alexandra Mária
  28. Lisztes Orsolya
  29. Magyar Bálint Dániel
  30. Orcsik Gergő
  31. Plangár Dóra Linda
  32. Pusztai Rozina Katalin
  33. Rakk Adrián
  34. Sikli Kincső Mirjam
  35. Simák Zsófia Georgina
  36. Sőre Blanka Hajnalka
  37. Sümegh Anna
  38. Szekeres Edina
  39. Szépe Márta
  40. Szlovicsák Dömötör
  41. Takács Viktória
  42. Tihanyi András
  43. Vagyócki István
  44. Varga Mihály
  45. Vida Eszter
  46. Zelei Marcell

TERVEZŐGRAFIKA SZAKIRÁNY
 

  1. Bajmóczy Eszter Csilla
  2. Balassa Zoltán
  3. Béla Margaréta
  4. Bencze Rita
  5. Bordás Márton
  6. Czakó Petra
  7. Czimbalmos Boglárka
  8. Csillag Dénes
  9. Csóka Laura
  10. Deák Borbála Flóra
  11. Debreceni Zsófia
  12. Eged Enikő Katalin
  13. Erdősi Patrik János
  14. Galántai Maja
  15. Galbicsek Rita
  16. Gazsó Bernadett
  17. Girst Éva Zsófia
  18. Göbölös Virág Anna
  19. Göcsei Eszter Sára
  20. Gömbös Endre János
  21. Gyöngyösi Dóra
  22. Györfi Zsófia
  23. György Adorján Róbert
  24. Holczer Sára
  25. Horváth Bence
  26. Illés Eszter
  27. Juhász Klaudia
  28. Király Imre
  29. Kiss Hadúr Bence
  30. Kocsi Dávid
  31. Kopilovic Annamária
  32. Kovács Attila
  33. Kürti Nikolett
  34. Légrádi Flóra Dalma
  35. Lengyel Dóra Enikő
  36. Lerner Eszter
  37. Marton Dániel
  38. Marton Mercedes
  39. Máté Borbála Júlia
  40. Mezey Viktória
  41. Mihalik Nikoletta
  42. Moldovan Alíz Otília
  43. Morvai Péter Tamás
  44. Mosoni Imre Csongor
  45. Nagy Eszter
  46. Nagy Katalin
  47. Nagy Klaudia
  48. Nagy Orsolya Cecília
  49. Nemes Borbála
  50. Németh Norbert
  51. Németh Virág
  52. Orsós Bence Balázs
  53. Pálinkás Zsuzsa
  54. Paluska Eszter
  55. Péter Sára
  56. Porcza Bíborka
  57. Róka Kitti
  58. Romvári Ákos
  59. Roza Adrienn
  60. Rusznák Patrícia Anett
  61. Sárosi Dániel
  62. Schüszler-Csala Eszter Zsuzsa
  63. Seres Flóra
  64. Seres Sára
  65. Stocker Alíz
  66. Sulyok Ilona
  67. Szalánczi Zsolt
  68. Szenes Veronika Éva
  69. Szinvai Dániel
  70. Szivos-Tóth László Bence
  71. Szombathy András Dávid
  72. Szűcs Áron
  73. Szűcs Julianna
  74. Tenkei Anna Réka
  75. Török Nóra
  76. Umlauf Adrienn Nikolett

FESTŐMŰVÉSZ SZAK

  1. Antalka Zsófia
  2. Barcsik Anna
  3. Benkő Barnabás
  4. Berényi Lilla
  5. Biró Ilona
  6. Bodor Regina
  7. Boros Brigitta
  8. Budai Gabriella
  9. Czernecki Tamás
  10. Csendom Veronika
  11. Csikós Alex
  12. Dobos Csenge
  13. Dömötör Dominika
  14. Farkas Aliz
  15. Fazekas Réka
  16. Fridrik Boglárka
  17. Füsti-Molnár Gabriella Rebeka
  18. Gaál Alexandra
  19. Gáspár Szimonetta Erzsébet
  20. Gerőfi Anna
  21. Gólya Ágnes
  22. Hemrik Csilla Nóra
  23. Horváth Petra
  24. Horváth Richárd
  25. Illés Andor Erazmus
  26. Jakab Zsófia
  27. Jankovics Máté
  28. Kakas Olívia
  29. Kaprinyák Dóra
  30. Király Miklós
  31. Kiss Fruzsina
  32. Kiss Róbert
  33. Kiss Vanessza
  34. Koleszár Klaudia
  35. Konczová Gréta
  36. Korom Vivien
  37. Kovács Anita
  38. Kovács Pécskai Emese
  39. Krajcsó Csenge
  40. Kulcsár Rebeka
  41. Kun András
  42. Kuzma Eszter Júlia
  43. Kühl Júlia
  44. Lak Róbert
  45. Lakatos Barnabás
  46. Liksay Csenge Gyopár
  47. Lovász Luca
  48. Lőwenberger Patrik
  49. Mándli Kristóf
  50. Martinecz Nóra Márta
  51. Mazán Anikó
  52. Mészáros Mónika
  53. Nádházi Eszter Mónika
  54. Nagy Tilla
  55. Neducza Vanda
  56. Nyíri Orsolya
  57. Oláh Melinda Janka
  58. Polacsek Áron
  59. Pozmann Márk
  60. Pusztai Enikő
  61. Retteghy Ádám
  62. Rohrböck Dániel
  63. Rozman Csenge
  64. Simon Barbara
  65. Szabolcsi Viktória
  66. Szitás Veronika
  67. Telenkó András
  68. Tóth Xénia
  69. Varga Csongor
  70. Varga Szabolcs Lajos
  71. Vass Petra Lea
  72. Vida Áron
  73. Viemann Rozália Lili
  74. Zhang Wenjie
  75. Zombori Dóra
  76. Zöld Zsófia
  77. Zuberecz Boglárka Judit

SZOBRÁSZMŰVÉSZ SZAK

  1. Bóka Bálint
  2. Bóka Krisztina
  3. Burján Vanda
  4. Csukás Csenge
  5. Dani Tamás István
  6. Domonkos Atilla Gyula
  7. Hoff Ferenc Bence
  8. Horváth Erik
  9. Horváth Zsombor Benedek
  10. Juhász Dominik
  11. Kalmár András Márton
  12. Kecső Kristóf
  13. Kiss József Martin
  14. Kovács Szilveszter
  15. Kováts Hanna
  16. Kövics Milán
  17. Libor Anna
  18. Majoros Lili Zsófia
  19. Sipos Lilla Judit
  20. Szabó Dániel Márton
  21. Szabó Hajnalka
  22. Szigeti Gergely
  23. Varga Evelin
  24. Varga Panna
  25. Veréb Patrik

Dr. Csanádi Judit sk
Rektor

Oktatás

Doctoral Program in English at the HUFA Doctoral School

venue: MKE Doktori Iskola | HUFA Doctoral School, Feszty House

from March the classes are online

2020. december 01.

MKE DLA képzés 2020/2021 őszi szemeszter

Az előadások helyszíne: MKE Doktori Iskola, Feszty-ház

2020. szeptember 22-étől ONLINE megvalósuló program, a Microsoft Teams használatával

2020. december 01.

MŰVÉSZET ÉS INNOVÁCIÓ

Az MKE Innovációs és Tudásközpontja „Művészet és innováció” előadássorozatot szervez.

2020. október 27.