bezárás

JEGYZŐKÖNYV

Készült a Magyar Képzőművészeti Egyetem hivatalos helyiségében 2016. április 29-én, a restaurátorművész, intermédia-művész, alkalmazott látványtervező (BA), látványtervező művész (MA), képzőművészet-elmélet és kortárs művészetelméleti és kurátori ismeretek (MA) szak felvételi vizsga első szakaszáról.

A ROSTABIZOTTSÁG határozata szerint a felvételi vizsgát 2016. június 27-én az alábbi jelentkezők folytathatják:

RESTAURÁTOR MŰVÉSZ SZAK

Festőrestaurátor szakirány
 

  1. Ács Boglárka
  2. Cseh Tímea Melinda
  3. Csoma Tirza
  4. Finta Barbara
  5. Földvári Eszter
  6. Gáspár Dorottya Bimala
  7. Géczy Sára Emese
  8. Kiss Klaudia Vanda
  9. Kormos Brigitta
  10. Lengyel Zsófia
  11.  Makó Milán
  12. Mauks Márton
  13. Molnár Adrienn
  14. Molnár Áron
  15. Nagy Yvett
  16. Ostorics Marcell
  17. Roza Adrienn
  18. Schreiber Andreea Renate
  19. Szigetváry Fanni
  20. Tornyai Veronika
  21. Vagyócki István
  22. Varga Dóra Krisztina
  23. Vodnák Viktória
  24. Wirth Georgina

Szobrászrestaurátor szakirány
 

  1. Benya Nikolett
  2. Bíró Imola Emese
  3. Buza Zsófia Zsuzsanna
  4. Mentő Dániel Patrik
  5. Rácz Áron
  6. Soós Esther
  7. Varga Anna Ríka
  8. Völgyes Mirtill

ALKALMAZOTT LÁTVÁNYTERVEZŐ SZAK (BA)

  1. Almay Nikolett
  2. Antal Nikolett
  3. Auer Alexandra
  4. Bagi Jusztina Zita
  5. Bihari Virág Ilona
  6. Csiszér Csilla Viola
  7. Csomor Lilla Lúcia
  8. Élő Petra Andrea
  9. Faber Dóra
  10. Gindele Dzsenifer
  11. Gúth Zsófia
  12. Hodován Mária
  13. Horváth Dominika
  14. Jakab Rebeka
  15. Jobb Levente
  16. Karczag Krisztina
  17. Kárpáti Panna
  18. Koczkás Eszter
  19. Koncz Eszter
  20. Kopp Krisztina
  21. Kovács Adrienn
  22. Lencsés Noémi
  23. Libor Anna
  24. Mestyán Lili
  25. Mészáros Dominika
  26. Mészáros Éva
  27. 27. Mezey Viktória
  28. Mihucz Kitti
  29. Molnár Dalma Melinda
  30. Molnár Kitti Emília
  31. Nagy Rebeka Míra
  32. Novák Levente
  33. Orlóci Zsófia
  34. Radnai Zsófia
  35. Radványi Fruzsina
  36. Sántha Emese Zsófia
  37. Schmidt Gréta
  38. Simon Csenge
  39. Székely Timea
  40. Szlovák Csilla
  41. Szőke Bendegúz
  42. Szőlősi Dominika
  43. Tamás Dorottya
  44. Tóth Sára
  45. Varga Boglárka
  46. Vecsernyés Anna Eperke
  47. Vipler Nikolett
  48. Wittmann Nóra

LÁTVÁNYTERVEZŐ MŰVÉSZ SZAK (MA)

  1. Bartos Letícia Hanna
  2. Dian Bernadett
  3. Erdélyi Zsóka Nelli
  4. Garadnai Dániel
  5. Kuti Letícia
  6. Mikes Anna
  7. Radványi Anna
  8. Virág Vivien

KÉPZŐMŰVÉSZET-ELMÉLET SZAK (BA)

  1. Barton Balassa Marinus
  2. Berencsik Boglárka
  3. Bíró-Dömök Anna Katalin
  4. Breczku Fanni Antónia
  5. Clementis Beáta
  6. Csejdy Borka
  7. Jovánczai Rebeka
  8. Juhász Lili Rebeka
  9. Koller Ágnes Hajnalka
  10. Kolontai Dóra
  11. Krajczár Vanda Éva
  12. Kurucz Zsófia Luca
  13. Murányi Zita Evelin
  14. Nagy Alexandra
  15. Oláh Barbara Eszter
  16. Ölvedi Réka
  17. Palaics Eszter
  18. Peták Dénes
  19. Polner Nikolett
  20. Sitku Leila
  21. Szelthoffer Ilona
  22. Szentimrey Borbála Klára
  23. Szőlősi Dominika
  24. Tar Etelka
  25. Tardi Zsuzsanna

KORTÁRS MŰVÉSZETELMÉLETI ÉS KURÁTORI ISMERETEK (MA)

  1. Balázs Barnabás
  2. Barta-Eke Virág
  3. Csóka Heléna
  4. Dankó Réka Tünde
  5. Dekovics Dóra
  6. Dsupin Luca Anna
  7. Feigl Fruzsina
  8. Kabai Rebeka
  9. Kollár Dalma Eszter
  10. Kovács Ágnes
  11. Kovács Kristóf Mihály
  12. Lépold Zsanett
  13. Magyar Milán
  14. Marton Zita Diána
  15. Sülyi Diána
  16. Szörényi Péter
  17. Vojnits-Purcsár Vító
  18. Zsoldos Anna

INTERMÉDIA-MŰVÉSZ SZAK

  1. Barabás Attila Szilárd
  2. Czimbalmos Anett
  3. Csengeri Viktorina
  4. Csizmár Alicia
  5. Gallik Anna
  6. Horváth Anna Róza
  7. Jeneses Ádám
  8. Juhász Csaba Bendegúz
  9. Karas Kristóf Ádám
  10. Kelemen Orsolya
  11. Kermeci Norbert
  12. Kocsis Ferenc
  13. Lak Róbert
  14. Lengyel Tamás
  15. Lestál Fanni Ráchel
  16. Melykó Richárd
  17. Móré Réka Ágota
  18. Nagy Martin
  19. Orosz Réka
  20. Pamuk Lili Judit
  21. Pintér Ádám
  22. Polacsek Áron
  23. Schauta Richárd
  24. Szécsi Noémi
  25. Takács Lívia
  26. Tari László
  27. Török Melinda
  28. Vörös Péter
  29. Vrabecz Botond

RESTAURÁTOR MŰVÉSZ SZAK - LEVELEZŐ MUNKAREND

  1. Balogh Réka Villő
  2. Biró Veronika
  3. Botka Mátyás László
  4. Grill Mária
  5. Horváth Csaba
  6. Mátéka László
  7. Molnár Dávid
  8. Nemcsics András
  9. Sass András Ádám
  10. Szabó Melinda
  11. Szecskő Diána
  12. Tenczer Zsófia Magdolna
  13. Varga Csaba

Dr. Csanádi Judit
Rektor

Oktatás

Doctoral Program in English at the HUFA Doctoral School

venue: MKE Doktori Iskola | HUFA Doctoral School, Feszty House

from March the classes are online

2020. december 01.

MKE DLA képzés 2020/2021 őszi szemeszter

Az előadások helyszíne: MKE Doktori Iskola, Feszty-ház

2020. szeptember 22-étől ONLINE megvalósuló program, a Microsoft Teams használatával

2020. december 01.

MŰVÉSZET ÉS INNOVÁCIÓ

Az MKE Innovációs és Tudásközpontja „Művészet és innováció” előadássorozatot szervez.

2020. október 27.