bezárás

JEGYZŐKÖNYV

Készült a Magyar Képzőművészeti Egyetem hivatalos helyiségében 2016. július 2-án, a felvételi vizsga második szakaszáról.
A ROSTABIZOTTSÁG határozata szerint a felvételi vizsgát 2016. július 4-én az alábbi jelentkezők folytathatják:

ALKALMAZOTT LÁTVÁNYTERVEZŐ SZAK (BA)

  1. Auer Alexandra
  2. Bihari Virág Ilona
  3. Csiszér Csilla Viola
  4. Élő Petra Andrea
  5. Faber Dóra
  6. Gindele Dzsenifer
  7. Gúth Zsófia
  8. Hodován Mária
  9. Jakab Rebeka
  10. Karczag Krisztina
  11. Kárpáti Panna
  12. Koncz Eszter
  13. Kopp Krisztina
  14. Lencsés Noémi
  15. Mestyán Lili
  16. Mészáros Dominika
  17. Orlóci Zsófia
  18. Radnai Zsófia
  19. Radványi Fruzsina
  20. Sántha Emese Zsófia
  21. Tóth Sára
  22. Varga Boglárka

RESTAURÁTOR MŰVÉSZ SZAK
Festőrestaurátor szakirány

  1. Cseh Tímea Melinda
  2. Csoma Tirza
  3. Földvári Eszter
  4. Gáspár Dorottya Bimala
  5. Géczy Sára Emese
  6. Kormos Brigitta
  7. Makó Milán
  8. Molnár Áron
  9. Ostorics Marcell
  10. Szigetváry Fanni
  11. Tornyai Veronika
  12. Varga Dóra Krisztina
  13. Vodnák Viktória
  14. Wirth Georgina

Szobrászrestaurátor szakirány

  1. Benya Nikolett
  2. Bíró Imola Emese
  3. Mentő Dániel Patrik
  4. Rácz Áron

FESTŐMŰVÉSZ SZAK

  1. Antalka Zsófia
  2. Barcsik Anna
  3. Benkő Barnabás
  4. Biró Ilona
  5. Budai Gabriella
  6. Czernecki Tamás
  7. Csendom Veronika
  8. Csikós Alex
  9. Dobos Csenge
  10. Dömötör Dominika
  11. Farkas Aliz
  12. Fazekas Réka
  13. Gáspár Szimonetta Erzsébet
  14. Gerőfi Anna
  15. Gólya Ágnes
  16. Hemrik Csilla Nóra
  17. Horváth Petra
  18. Horváth Richárd
  19. Illés Andor Erazmus
  20. Jankovics Máté
  21. Kakas Olívia
  22. Király Miklós
  23. Kiss Fruzsina
  24. Kiss Vanessza
  25. Konczová Gréta
  26. Korom Vivien
  27. Kovács Anita
  28. Kovács Pécskai Emese
  29. Kulcsár Rebeka
  30. Kuzma Eszter Júlia
  31. Lakatos Barnabás
  32. Liksay Csenge Gyopár
  33. Lovász Luca
  34. Lőwenberger Patrik
  35. Mándli Kristóf
  36. Martinecz Nóra Márta
  37. Mazán Anikó
  38. Mészáros Mónika
  39. Nádházi Eszter Mónika
  40. Neducza Vanda
  41. Nyíri Orsolya
  42. Oláh Melinda Janka
  43. Polacsek Áron
  44. Pozmann Márk
  45. Pusztai Enikő
  46. Retteghy Ádám
  47. Rozman Csenge
  48. Szabolcsi Viktória
  49. Tóth Xénia
  50. Varga Csongor
  51. Varga Szabolcs Lajos
  52. Viemann Rozália Lili
  53. Zhang Wenjie
  54. Zuberecz Boglárka Judit

GRAFIKUSMŰVÉSZ SZAK
Képgrafika specializáció

  1. Ács Kinga-Noémi
  2. Ágoston Kristóf
  3. Barsi Annamária
  4. Biró Gergő
  5. Bokor Eszter Dorottya
  6. Bölöni Szidónia
  7. Cifra Anett
  8. Czagány Ivett Krisztina
  9. Cseh Barbara Nóra
  10. Csorba-Simon István Villő
  11. Daragó Orsolya
  12. Enyedi Zsolt István
  13. Gál Boglárka
  14. Gallik Anna
  15. Girard Emil
  16. Hajdu Bernadett
  17. Hegedűs Dénes
  18. Jámbor Hajnalka
  19. Jancsó Dániel
  20. Józsa Réka
  21. Kő Ábel Holló
  22. Lénárd Alexandra Mária
  23. Magyar Bálint Dániel
  24. Orcsik Gergő
  25. Pusztai Rozina Katalin
  26. Rakk Adrián
  27. Simák Zsófia Georgina
  28. Sőre Blanka Hajnalka
  29. Szekeres Edina
  30. Szépe Márta
  31. Takács Viktória
  32. Tihanyi András
  33. Vagyócki István
  34. Varga Mihály
  35. Vida Eszter

Tervezőrafika specializáció

  1. Bencze Rita
  2. Czakó Petra
  3. Csillag Dénes
  4. Csóka Laura
  5. Eged Enikő Katalin
  6. Göcsei Eszter Sára
  7. Gömbös Endre János
  8. Gyöngyösi Dóra
  9. Györfi Zsófia
  10. Holczer Sára
  11. Kocsi Dávid
  12. Kopilovic Annamária
  13. Lerner Eszter
  14. Máté Borbála Júlia
  15. Mezey Viktória
  16. Moldovan Alíz Otília
  17. Morvai Péter Tamás
  18. Nagy Katalin
  19. Nagy Klaudia
  20. Nagy Orsolya Cecília
  21. Németh Norbert
  22. Németh Virág
  23. Roza Adrienn
  24. Sárosi Dániel
  25. Stocker Alíz
  26. Szivos-Tóth László Bence
  27. Török Nóra
  28. Umlauf Adrienn Nikolett

INTERMÉDIA-MŰVÉSZ SZAK

  1. Czimbalmos Anett
  2. Csengeri Viktorina
  3. Csizmár Alicia
  4. Horváth Anna Róza
  5. Jeneses Ádám
  6. Juhász Csaba Bendegúz
  7. Karas Kristóf Ádám
  8. Lestál Fanni Ráchel
  9. Melykó Richárd
  10. Orosz Réka
  11. Pamuk Lili Judit
  12. Schauta Richárd
  13. Szécsi Noémi
  14. Tari László
  15. Vörös Péter

RESTAURÁTOR MŰVÉSZ SZAK -  LEVELEZŐ MUNKAREND

  1. Balogh Réka Villő
  2. Biró Veronika
  3. Botka Mátyás László
  4. Grill Mária
  5. Horváth Csaba
  6. Mátéka László
  7. Molnár Dávid
  8. Nemcsics András
  9. Sass András Ádám
  10. Szabó Melinda
  11. Szecskő Diána
  12. Tenczer Zsófia Magdolna
  13. Varga Csaba

K. m. f.

Dr. Csanádi Judit
Rektor

Oktatás

Doctoral Program in English at the HUFA Doctoral School

venue: MKE Doktori Iskola | HUFA Doctoral School, Feszty House

from March the classes are online

2020. december 01.

MKE DLA képzés 2020/2021 őszi szemeszter

Az előadások helyszíne: MKE Doktori Iskola, Feszty-ház

2020. szeptember 22-étől ONLINE megvalósuló program, a Microsoft Teams használatával

2020. december 01.

MŰVÉSZET ÉS INNOVÁCIÓ

Az MKE Innovációs és Tudásközpontja „Művészet és innováció” előadássorozatot szervez.

2020. október 27.