bezárás

JEGYZŐKÖNYV

Készült a Magyar Képzőművészeti Egyetem hivatalos helyiségében 2016. július 27-én, a Felvételi Bizottság döntéséről.

Felvételt nyert a 2016/2017-es tanévre

SZOBRÁSZMŰVÉSZ SZAKON

  1. Bóka Bálint
  2. Csukás Csenge
  3. Domonkos Atilla Gyula
  4. Juhász Dominik
  5. Kecső Kristóf
  6. Kováts Hanna
  7. Libor Anna
  8. Majoros Lili Zsófia
  9. Sipos Lilla Judit
  10. Varga Evelin

RESTAURÁTORMŰVÉSZ SZAK

Festőrestaurátor specializáció
 

  1. Cseh Tímea Melinda
  2. Gáspár Dorottya Bimala
  3. Géczy Sára Emese
  4. Ostorics Marcell
  5. Szigetváry Fanni
  6. Varga Dóra Krisztina

Szobrászrestaurátor specializáció
 

  1. Bíró Imola Emese
  2. Mentő Dániel Patrik
  3. Rácz Áron

INTERMEDIA MŰVÉSZ SZAK

  1. Csengeri Viktorina
  2. Horváth Anna Róza
  3. Jeneses Ádám
  4. Karas Kristóf Ádám
  5. Lestál Fanni Ráchel
  6. Melykó Richárd
  7. Orosz Réka
  8. Pamuk Lili Judit

GRAFIKUSMŰVÉSZ SZAK

Képgrafika specializáció
 

  1. Ács Kinga-Noémi
  2. Ágoston Kristóf
  3. Barsi Annamária
  4. Cifra Anett
  5. Cseh Barbara Nóra
  6. Csorba-Simon István Villő
  7. Daragó Orsolya
  8. Enyedi Zsolt István
  9. Gál Boglárka
  10. Girard Emil
  11. Hajdu Bernadett
  12. Jámbor Hajnalka
  13. Jancsó Dániel
  14. Rakk Adrián
  15. Simák Zsófia Georgina
  16. Szépe Márta
  17. Tihanyi András

Tervezőgrafika specializáció
 

  1. Bencze Rita
  2. Eged Enikő Katalin
  3. Göcsei Eszter Sára
  4. Gömbös Endre János
  5. Györfi Zsófia
  6. Holczer Sára
  7. Máté Borbála Júlia
  8. Moldovan Alíz Otília
  9. Morvai Péter Tamás
  10. Nagy Klaudia
  11. Nagy Orsolya Cecília
  12. Németh Norbert
  13. Németh Virág
  14. Roza Adrienn
  15. Sárosi Dániel
  16. Stocker Alíz
  17. Umlauf Adrienn Nikolett

LÁTVÁNYTERVEZŐ MŰVÉSZ SZAK

  1. Bartos Letícia Hanna
  2. Kuti Letícia
  3. Mikes Anna

ALKALMAZOTT LÁTVÁNYTERVEZŐ SZAK

  1. Auer Alexandra
  2. Gindele Dzsenifer
  3. Gúth Zsófia
  4. Hodován Mária
  5. Jakab Rebeka
  6. Kárpáti Panna
  7. Koncz Eszter
  8. Kopp Krisztina
  9. Lencsés Noémi
  10. Mestyán Lili
  11. Sántha Emese Zsófia
  12. Varga Boglárka

KORTÁRS MŰVÉSZETELMÉLETI ÉS KURÁTORI ISMERETEK

  1. Balázs Barnabás
  2. Csóka Heléna
  3. Feigl Fruzsina
  4. Kollár Dalma Eszter
  5. Lépold Zsanett
  6. Marton Zita Diána
  7. Szörényi Péter
  8. Vojnits-Purcsár Vító

FESTŐMŰVÉSZ SZAK

  1. Antalka Zsófia
  2. Benkő Barnabás
  3. Budai Gabriella
  4. Czernecki Tamás
  5. Csendom Veronika
  6. Dömötör Dominika
  7. Farkas Aliz
  8. Fazekas Réka
  9. Hemrik Csilla Nóra
  10. Horváth Richárd
  11. Illés Andor Erazmus
  12. Jankovics Máté
  13. Király Miklós
  14. Kiss Fruzsina
  15. Kiss Vanessza
  16. Kovács Anita
  17. Kulcsár Rebeka
  18. Kuzma Eszter Júlia
  19. Lakatos Barnabás
  20. Lovász Luca
  21. Mándli Kristóf
  22. Mazán Anikó
  23. Mészáros Mónika
  24. Neducza Vanda
  25. Nyíri Orsolya
  26. Polacsek Áron
  27. Pozmann Márk
  28. Pusztai Enikő
  29. Retteghy Ádám
  30. Rozman Csenge
  31. Tóth Xénia
  32. Varga Csongor
  33. Varga Szabolcs Lajos
  34. Viemann Rozália Lili
  35. Zuberecz Boglárka Judit

Költségtérítés képzésre felvéve:

  1. Zhang Wenjie

KÉPZŐMŰVÉSZET-ELMÉLET SZAK

  1. Barton Balassa Marinus
  2. Berencsik Boglárka
  3. Breczku Fanni Antónia
  4. Csejdy Borka
  5. Koller Ágnes Hajnalka
  6. Kolontai Dóra
  7. Krajczár Vanda Éva
  8. Kurucz Zsófia Luca
  9. Oláh Barbara Eszter
  10. Ölvedi Réka
  11. Peták Dénes
  12. Szelthoffer Ilona

RESTAURÁTORMŰVÉSZ SZAK LEVELEZŐ MUNKAREND

  1. Biró Veronika
  2. Botka Mátyás László
  3. Grill Mária
  4. Horváth Csaba
  5. Mátéka László
  6. Szabó Melinda

Költségtérítés képzésre felvéve:

  1. Szecskő Diána

KÉPZŐMŰVÉSZ-TANÁR MESTERKÉPZÉS

  1. Bajzik Anna
  2. Bánfi Brigitta
  3. Bányay Anna
  4. Birkás Mónika
  5. Bosnyák Mátyás Attila
  6. Erdős Alexandra
  7. Fischer Ron Ernest
  8. Fodor Dániel János
  9. Gallai Judit Ágnes
  10. Gantner Dániel Péter
  11. Görgényi Katalin Zsuzsanna
  12. Hegyi Beatrix
  13. Juhász Éva
  14. Juhász Gergő Balázs
  15. Kattner Krisztina
  16. Kiss Antónia Zsanett
  17. Kiss Botond András
  18. Kocsis Ágnes
  19. Kollár Zsófia Anna
  20. Kóródi Katalin Szabina
  21. Laborc Zsófia
  22. Metzing Eszter
  23. Mészáros Bianka
  24. Mézes Márton Győző
  25. Mogyorósi Fanni
  26. Mohai Zsófia
  27. Öreg Nóra
  28. Petró Petra
  29. Rácz Noémi Katalin
  30. Ruven-Varga Dorottya E.
  31. Sramkó Zita
  32. Szabó Tamás Sándor
  33. Szász Tünde
  34. Sztefanu Marina
  35. Szunyog Júlia
  36. Tasnádi Szandra
  37. Tóth Enikő
  38. Vidra Réka
  39. Zeleiné Mucza Viktória

Költségtérítés képzésre felvéve

  1. Szabó Lilla

KÉPZŐMŰVÉSZ-TANÁR MESTERKÉPZÉS KÖLTSÉGTÉRÍTÉSES LEVELEZŐ MUNKAREND

  1. Dukai Zsófia
  2. Feketű Boglárka
  3. Ferenczi Anita
  4. Halmi-Horváth István
  5. Hamar Edina Irén
  6. Kállai András
  7. Kassayné Gráfel Judit
  8. Kérges Tünde
  9. Lichtl Dániel
  10. Menyhért Anna
  11. Nakada Melinda
  12. Varga György

K. m. f
Dr. Csanádi Judit
rektor

Oktatás

Doctoral Program in English at the HUFA Doctoral School

venue: MKE Doktori Iskola | HUFA Doctoral School, Feszty House

from March the classes are online

2020. december 01.

MKE DLA képzés 2020/2021 őszi szemeszter

Az előadások helyszíne: MKE Doktori Iskola, Feszty-ház

2020. szeptember 22-étől ONLINE megvalósuló program, a Microsoft Teams használatával

2020. december 01.

MŰVÉSZET ÉS INNOVÁCIÓ

Az MKE Innovációs és Tudásközpontja „Művészet és innováció” előadássorozatot szervez.

2020. október 27.