"Nagyjaink bronzban"

"Nagyjaink bronzban"
A Magyar Képzőművészeti Egyetem és a Semmelweis Egyetem által közösen kiírt dombormű pályázat alkotásainak ünnepélyes leleplezésére 2009. november 4-én 15 órakor került sor a SOTE Elméleti Orvostudományi Központ aulájában. (Tűzoltó u. 37-47.) Az eseményen részt vett Kőnig Frigyes egyetemünk rektora és Tulassay Tivadar a SOTE rektora.
Balázs Mariann: Korányi Sándor professzor
Magyari Balázs: Nyírő Gyula professzor
Toronya Laura: Nónay Tibor professzor








































